AMP KOLARSTWO GÓRSKIE Ogrodzieniec 26-28.04.2019

08-05-2019

Trzech studentów Klubu Uczelnianego Politechniki Białostockiej reprezentowało naszą Uczelnię na Akademickich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim w Ogrodzieńcu. Udało się zając 6 punktowane miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych i 7 w ogólnej (na 26 zespołów z wszystkich uczelni).

W klasyfikacji generalnej najlepsze miejsce zajął Wiktor Gindorowicz (18), następny był Paweł Świaniewicz (41) i Krystian Kalinowski (46) – mocno osłabiony upadkiem i kontuzją z pierwszego dnia zawodów. Łącznie startowało 152 zawodników.

wyniki AMP Kolarstwo Górskie Ogrodzieniec 2019 (778 KB)

galeria zdjęć z zawodów
(foto: Walusza Fotografia https://www.facebook.com/waluszafotografia/)

tekst i opieka nad sekcją: dr inż. Wojciech Kruszyński