Zakończenie rekrutacji Fabryka Dobrego Inżyniera III

Listopad 27

Do 27 listopada 2020 r. trwa nabór do Fabryki Dobrego Inżyniera III, w ramach projektu ZIREG – Zintegrowany Program Politechniki Białostockiej, finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Do udziału w projekcie zakwalifikowanych zostanie 108 studentów 4 ostatnich semestrów I i II stopnia studiów stacjonarnych wszystkich kierunków i wydziałów realizujących kształcenie na PB.

Harmonogram i Regulamin projektu znajdują się na stronie: pb.edu.pl/zireg

Rejestracja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy do projektu Fabryka Dobrego Inżyniera III – ZIREG

Informacje udzielane są także przez pracowników Biura ds. Rozwoju i Programów Międzynarodowych: 797 994 888 (w dni robocze w godzinach 8-15) oraz zireg@pb.edu.pl