Nowoczesne metody diagnostyki instalacji i urządzeń elektroenergetycznych

wrzesień 27

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowo-technicznej. Jej zakres tematyczny obejmuje problematykę pomiarów wielkości elektrycznych oraz nowoczesne trendy i technologie z tym związane.

Organizatorzy: Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej, Sonel S.A. Świdnica, Koło zakładowe SEP przy Politechnice Białostockiej.

Konferencja „Nowoczesne metody diagnostyki instalacji i urządzeń elektroenergetycznych”
27 września 2018 r., godz. 9:00 – 14:30
Aula 030 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej