Międzynarodowa Konferencja BIOMDLORE 2018

Czerwiec 28

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego zapraszamy na XII-tą Międzynarodową Konferencję BIOMDLORE 2018, która odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2018 r. na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej.

Międzynarodowa Konferencja Biomdlore organizowana jest wspólnie przez Politechnikę Białostocką, Vilnius Gediminas Technical University, Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej, IEEE Lithuania Section, Lithuanian Society of Biomechanics i European Society of Engineering and Medicine. Celem konferencji jest stworzenie forum wymiany myśli naukowej w zakresie biocybernetyki i inżynierii biomedycznej między naukowcami pochodzącymi z różnych ośrodków naukowych na świecie. W skład Komitetu Naukowego wchodzą naukowcy z Białorusi, Polski, Włoch, Kanady, Litwy, USA, Szwajcarii i Rosji. Konferencja dotyczy szeroko pojętej biomedycyny, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów biomechaniki lokomocji człowieka, ortopedii, traumatologii, sprzętu rehabilitacyjnego, diagnostyki medycznej, analizy sygnałów biomedycznych oraz modelowania matematycznego systemów biomechanicznych.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej konferencji Biomdlore 2018

grafika konferencji Biomdlore 2018