Matematyka Stosowana. Termin zgłoszeń do konkursu

luty 18

18 lutego 2022 r. to termin rejestracji uczestników tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Matematyka stosowana” o indeks na dowolny kierunek studiów dziennych prowadzony na Politechnice Białostockiej.

Organizatorem jest Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM działające przy Wydziale Informatyki PB. W przeprowadzeniu konkursu uczestniczą wszystkie Wydziały Politechniki Białostockiej oraz Studium Języków Obcych.

Informacje na stronie: signum.pb.edu.pl/konkurs