Konferencja „21st KKIO Software Engineering Conference”

Wrzesień 11

W dniach 11-13 września 2019 r. na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej odbędzie się konferencja „21st KKIO Software Engineering Conference”. Jej tematem jest teoria i praktyka inżynierii oprogramowania, celem – prezentacja najnowszych wyników badań naukowych.

KKIO tradycyjnie przyciąga kadrę kierowniczą biznesu IT i organów rządowych, oferując platformę do kontaktów oraz nawiązywania współpracy między środowiskiem naukowym i przemysłowym dla projektów krajowych i międzynarodowych.

KKIO organizuje Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej we współpracy z Politechniką Łódzką, a osobami odpowiedzialnymi za wydarzenie są Przewodniczący Komitetu Programowego prof. PB dr hab. Stanisław Jarząbek (Politechnika Białostocka) i dr. hab. Aneta Poniszewska-Maranda (Politechnika Łódzka). Patronem KKIO jest Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI), a w tym roku patronat nad konferencją także obejmą: Jego Magnificencja Rektor Politechniki Białostockiej prof. dr hab. inż. Lech Dzienis oraz Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Jan Szmidt.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie konferencji: kkio.pti.org.pl/2019.