III Studenckie Spotkanie Naukowe pt. „Lasy Przyszłości”

grudzień 11

10:00

Koło Naukowe Leśników Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej serdecznie zaprasza do udziału w III Studenckim Spotkaniu Naukowym pt.„Lasy Przyszłości”.

Informacje dotyczące wydarzenia:

• Termin: 11 grudnia 2020 r. godzina 10:00.
  • Miejsce: online na platformie Microsoft Teams.
    Link do spotkania zostanie przesłany w dniu III SSN na podany w zgłoszeniu e-mail kontaktowy.
  • Harmonogram spotkania zostanie przesłany na podany w zgłoszeniu e-mail kontaktowy dnia 5 grudnia 2020 roku do godziny 18:00.
  • Prelegenci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem w III SSN.

Zaproszenie-na-III-Studenckie-Spotkanie-Naukowe (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 443 KB)

Więcej informacji na:

wb.pb.edu.pl/inl/iii-studenckie-spotkanie-naukowe-pt-lasy-przyszlosci