I Białostockie Seminarium Leśne

marzec 19

Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku PB, budynek Inno Eko Tech, Aula im. A. Królikowskiego

9.00

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, dotyczącą ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2 oraz Zarządzeniem Rektora Politechniki Białostockiej nr 1084 z 9 marca 2020 roku wydarzenie zaplanowane przez Instytut Nauk Leśnych na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska PB na 19 marca 2020 r. nie odbędzie się.

Decyzja ta podyktowana jest troską o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny.

Więcej informacji na stronie: wb.pb.edu.pl