Gdański Salon Maturzystów

Wrzesień 17

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Politechniki Białostockiej podczas Gdańskiego Salonu Maturzystów, który odbędzie się w dniach 17-18 września.

Salony Maturzystów Perspektywy to największa w kraju edukacyjna kampania informacyjna, przeznaczona dla uczniów klas maturalnych. Podczas gdańskiej edycji wydarzenia nie zabraknie Politechniki Białostockiej. Już dziś zapraszamy do rozmów o studiach przy stoisku naszej uczelni.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Gdański Salon Maturzystów 2018