Olsztyński Salon Maturzystów

Wrzesień 06

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski ul. Dybowskiego 11, Olsztyn

9:00-15:00

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Politechniki Białostockiej podczas Olsztyńskiego Salonu Maturzystów, który odbędzie się 6 września 2019 r.

Salony Maturzystów Perspektywy to największa w kraju edukacyjna kampania informacyjna, przeznaczona dla uczniów klas maturalnych. Podczas olsztyńskiej edycji wydarzenia nie zabraknie Politechniki Białostockiej. Już dziś zapraszamy do rozmów o studiach przy stoisku naszej uczelni.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Więcej na: Olsztyński Salon Maturzystów