Białostocki Salon Maturzystów 2018

wrzesień 07

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Politechniki Białostockiej podczas Białostockiego Salonu Maturzystów, który odbędzie się 7 września.

Salony Maturzystów Perspektywy to największa w kraju edukacyjna kampania informacyjna, przeznaczona dla uczniów klas maturalnych. Na białostockiej edycji wydarzenia nie zabraknie Politechniki Białostockiej. Już dziś zapraszamy do rozmów o studiach przy stoisku naszej uczelni.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Białostocki Salon Maturzystów 2018