Białostocki Salon Maturzystów 2018

Wrzesień 07

Białostocki Salon Maturzystów Perspektywy odbędzie się na Uniwersytecie w Białymstoku w piątek 7 września 2018 r. w godzinach 9:00–15:00. Salony Maturzystów Perspektywy to największa w kraju edukacyjna kampania informacyjna, przeznaczona dla uczniów klas maturalnych. Na białostockiej edycji wydarzenia nie zabraknie Politechniki Białostockiej. Już dziś zapraszamy do rozmów o studiach przy stoisku naszej uczelni.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Więcej na: Białostocki Salon Maturzystów Perspektywy 2018