Wynajem sal, auli, gruntów, powierzchni użytkowych

Organizujecie Państwo konferencję, zjazd a może imprezę firmową? Zapraszamy do skorzystania z oferty najmu Politechniki Białostockiej.Aula Politechniki Białostockiej

Zalety

• Świetna lokalizacja kampusu Politechniki Białostockiej pozwala na nieograniczone eksplorowanie miasta – zobacz na mapie miasta.
  • Doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dworcem kolejowym i autobusowym oraz popularnymi hotelami – zobacz na mapie kampusu.
  • Domy Studenta stanowią idealną bazę noclegową, która w trakcie roku akademickiego służy przede wszystkim studentom. Jednak potencjał akademików jest tak duży, że zapraszamy do współpracy organizatorów obozów letnich, kolonii, konferencji, sympozjów, sesji naukowych czy grup wycieczkowych – zobacz szczegóły.
  • Na terenie kampusu oferujemy: boiska do piłki nożnej, korty tenisowe, Akademickie Centrum Sportu oraz gastronomię.
  • Infrastruktura auli i sal ogólnodydaktycznych: w pełni profesjonalne wyposażenie, w tym projektory multimedialne, nagłośnienie, oświetlenie, Wi-Fi.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 797 994 900 oraz 85 746 97 72.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu, dzierżawy oraz udostępniania powierzchni reklamowych dostępnej na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Pliki do pobrania:

Szczegóły oferty oraz cennik za wynajem auli i sal ogólnodydaktycznych oraz innych powierzchni Politechniki Białostockiej podmiotom zewnętrznym (1 MB)