Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Wynajem sal, auli, gruntów, powierzchni użytkowych

Aula Politechniki BiałostockiejOrganizujecie Państwo konferencję, zjazd a może imprezę firmową?

Zapraszamy do skorzystania z oferty najmu Politechniki Białostockiej.

Zalety
  • Świetna lokalizacja kampusu Politechniki Białostockiej pozwala na nieograniczone eksplorowanie miasta – zobacz na mapie miasta.
  • Doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dworcem kolejowym i autobusowym oraz popularnymi hotelami – zobacz na mapie kampusu.
  • Domy Studenta stanowią idealną bazę noclegową, która w trakcie roku akademickiego służy przede wszystkim studentom. Jednak potencjał akademików jest tak duży, że zapraszamy do współpracy organizatorów obozów letnich, kolonii, konferencji, sympozjów, sesji naukowych czy grup wycieczkowych – zobacz szczegóły.
  • Na terenie kampusu oferujemy: Bibliotekę, INNO-EKO-TECH (Innowacyjne centrum dydaktyczno-badawcze alternatywnych źródeł energii, budownictwa energooszczędnego i ochrony środowiska Politechniki Białostockiej), boiska do piłki nożnej, korty tenisowe, Akademickie Centrum Sportu oraz gastronomię.
  • Infrastruktura auli i sal ogólnodydaktycznych: w pełni profesjonalne wyposażenie, w tym projektory multimedialne, nagłośnienie, oświetlenie, Wi-Fi.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 606 118 736 oraz 85 746 97 72.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu, dzierżawy oraz udostępniania powierzchni reklamowych dostępnej na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Pliki do pobrania:

Cennik za wynajem auli i sal ogólnodydaktycznych oraz innych powierzchni podmiotom zewnętrznym