Zonifero – instalacja i obsługa krok po kroku

Przejdź z nami przez proces rejestracji i obsługi aplikacji Zonifero na Politechnice Białostockiej.

Pamiętaj, że system jest aplikacją mobilną, więc musisz ją pobrać na swój telefon z Google Play lub AppStore. Zrób to korzystając z QR kodu.

Logowanie do aplikacji ZoniferoPo włączeniu aplikacji i kliknięciu w przycisk “Logowanie”, wpisz łącznie i bez polskich znaków nazwę uczelni, czyli“PolitechnikaBialostocka”.
Zapoznaj się z polityką prywatności i regulaminem korzystania z aplikacji. Wybierz rolę użytkownika. Jeśli jesteś pracownikiem Politechniki Białostockiej, masz możliwość zalogowania się jako PRACOWNIK. W innym przypadku zaloguj się jako STUDENT/GOŚĆ.
Logowanie do aplikacji ZoniferoTeraz podaj i zatwierdź adres e-mail. Po akceptacji, zaloguj się na swoją pocztę, właśnie tam przesłana została wiadomość z wygenerowanym hasłem.

By zalogować się jako pracownik użyj służbowego konta e-mail w domenie pb.edu.pl

Logowanie do aplikacji ZoniferoJeśli chcesz zmienić hasło, kliknij “Zresetuj hasło”. Wpisz adres e-mail na, który zostało założone konto. Zostanie na niego wysłana wiadomość z linkiem, pod którym możesz ustawić własne hasło.
Logowanie do aplikacji ZoniferoSprawdź czy dane profilowe są prawidłowe. Ewentualnie popraw błędy lub uzupełnij informacje.
Logowanie do aplikacji ZoniferoPo uzupełnieniu profilu aplikacja przekieruje cię do widoku głównego aplikacji. Obszarem na Politechnice Białostockiej wg. aplikacji, jest Centrum Nowoczesnego Kształcenia, wszystkie wydziały oraz kampusy – czyli kampus przy ulicy Wiejskiej, Wydział Zarządzania, Wydział Architektury i Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej. W celu przełączania się między obszarami należy przeciągnąć palcem po zdjęciu lub kliknąć w strzałkę znajdującą się po prawej i/lub lewej stronie zdjęcia.
Logowanie do aplikacji ZoniferoAplikacja umożliwia użytkownikom przeglądanie map wykonanych na podstawie planów terenów, pięter budynków uczelni. Widok mapy zawiera również wyszukiwarkę zdefiniowanych pomieszczeń, bądź innych elementów na terenie obszaru. Przycisk w prawym dolnym rogu ekranu pozwala na przełączanie się między mapami/piętrami, w danym obszarze.
Logowanie do aplikacji ZoniferoJest to przewodnik po uczelni skierowany do studentów. Jednocześnie zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Każdy obszar, czyli wydział, kampus, bądź CNK posiada własne zdefiniowane FAQ.
Logowanie do aplikacji ZoniferoSą to wiadomości, które możesz otrzymać od władz uczelni lub samorządu studenckiego. Mogą dotyczyć godzin rektorskich lub organizowanych wydarzeń.

Ewentualne sugestie dotyczące aktualizacji map prosimy kierować na adres: promocja@pb.edu.pl, natomiast wszelkie sugestie dot. aplikacji i jej funkcjonowania należy przesyłać na adres: support@zonifero.com lub pisemnie na adres SoftwareHut sp z o.o., ul. Sienkiewicza 110, 15-005 Białystok.