Aktualizacja Eduportalu

12-12-2020

Uprzejmie informujemy, że 14 grudnia (poniedziałek) od godz. 21:00 przeprowadzana będzie aktualizacja platformy e-learningowej CKZ do najnowszej dostępnej wersji.

W związku z powyższym mogą wystąpić okresowe problemy z dostępem do Eduportalu.

Konta dotychczas zarejestrowanych użytkowników pozostają bez zmian.

Nowa wersja platformy, w stosunku do dotychczas używanej, zawiera poprawki błędów i wprowadza zmiany, o które prosili użytkownicy.

Są to m.in.:

• możliwość pobrania na komputer lokalny kopii egzaminów poszczególnych studentów,
  • kopiowanie pojedynczych pytań w egzaminie (funkcjonalność biblioteki zadań pozostaje bez zmian),
  • element „Lekcja w szkoleniach” bez podziału na poszczególne ekrany,
  • możliwość planowania i prowadzenia spotkań wirtualnych w Teams zamiast w BigBlueButton,
  • udostępnienie kalendarza konsultacji, gdzie w ramach udostępnionych przez wykładowcę informacji o dostępności studenci mogą się zapisywać dobierając najdogodniejszy dla siebie termin.

W przypadku zauważenia jakichkolwiek problemów w funkcjonowaniu serwisu po zmianach, uprzejmie prosimy o zgłaszanie ich mailowo na adres eduportal [at] ckz.pb.edu.pl.