Akademickie Mistrzostwa Polski Futsal Mężczyzn- finał

20-02-2018

W dniach 15-18 lutego 2018 roku odbył się turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Mężczyzn. Drużyna Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Białostockiej awansowała do finału dwa tygodnie wcześniej. W Warszawie spotkała się najlepsza szesnastka akademickich drużyn piłkarskich.

Nasi zawodnicy zdobyli ostatecznie brązowy medal w klasyfikacji uczelni technicznych.

Mistrzem Polski został zespół Uniwersytetu Warszawskiego.