Absolwenci PB zwycięzcami HackYeah 2018

17-12-2018
HackYeah 2018, źródło: https://medium.com/blueriders/blueriders-at-hackyeah-2018-6f31c28ae3f2

Absolwenci Politechniki Białostockiej wygrali jedną ze ścieżek HackYeah 2018 – największego stacjonarnego maratonu programistycznego w Europie.

W skład zwycięskiej drużyny weszli m.in. Adrian Toczydłowski, Piotr Pałkiewicz, Marta Zajkowska, Michał Jadczuk, Paweł Szeszko. Wszyscy ukończyli Politechnikę Białostocką. Michał Jadczuk kontynuuje naukę na studiach doktoranckich.  Członkiem zespołu był rówznież Łukasz Wałejko, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Konkursowe jury nagrodziło drużynę w kategorii “Health Myth Busters”. Zadaniem było tu stworzenie aplikacji, dzięki której użytkownik może sprawdzić, czy miejsce jego zamieszkania jest zdrowe.

HackYeah 2018 odbył się pod koniec listopada w Warszawie. Na wykonanie konkursowych zadań uczestnicy mieli 24 godziny. W maratonie wzięło udział blisko 3 tysiące programistów a gościem honorowym wydarzenia był premier Mateusz Morawiecki.

Źródło zdjęcia i informacji: medium.com/blueriders.

Przejdź na stronę konkursu: hackyeah.pl