Zniżki studenckie na przejazdy komunikacją miejską

06-10-2021

Mając na względzie zminimalizowanie ryzyka zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 studentów białostockich uczelni, Zarząd Białostockiej Komunikacji Miejskiej wprowadził możliwość zdalnego przedłużenia ulg w opłatach za przejazdy komunikacją miejską, w tym ulgi studenckiej.

W celu przedłużenia ważności ulgi na Białostockiej Karcie Miejskiej, wystarczy przysłać na adres: ulga.komunikacja@um.bialystok.pl skan lub zdjęcie legitymacji studenckiej potwierdzającej uprawnienie do obniżenia o 50% ceny biletu komunikacji miejskiej w Białymstoku.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej: www.komunikacja.bialystok.pl