Informator dla kandydatów 2022/2023

13-09-2021

informator #studiujnapb

Zapraszamy do zapoznania się z informatorem dla kandydatów na studia na Politechnice Białostockiej rozpoczynających się od roku akademickiego 2022/2023.
  • kto jest zwolniony z konkursu świadectw,
  • o jaką pomoc materialną mogą starać się studenci,
  • gdzie najczęściej wyjeżdżają erasmusi z PB,
  • jak załatwić miejsce w akademiku,
  • i najważniejsze! dlaczego warto dołączyć do społeczności studentów Politechniki Białostockiej… to wszystko znajdziecie w naszym informatorze!

Informator dla kandydatów na studia 2022-2023. Studiuj na PB! (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 4 MB)