Finansowanie projektów studentów i doktorantów

A. Obowiązujące zarządzenia

B. Pliki do pobrania

Wniosek o finansowanie (21 KB)

Wniosek o sfinansowanie kosztów podróży (99 KB)

Wniosek o zakup (17 KB)

Wniosek o wyrażenie zgody na organizację imprezy na terenie Politechniki Białostockiej (23 KB)

Wzór opisu faktury (14 KB)

C. Jak postępować z dokumentami

1. Wniosek o finansowanie należy złożyć do Działu Spraw Studenckich i Dydaktyki (DSSiD) – Wydział Mechaniczny, I piętro, pokój 227.
  2. Wniosek należy złożyć co najmniej 3 tygodnie przed planowanym przedsięwzięciem.
  3. Po weryfikacji wniosek jest przekazywany do Prorektora ds. Studenckich (w przypadku przedsięwzięć doktorantów – do Prorektora ds. Nauki) w celu zatwierdzenia i przyznania środków.
  4. Następnie wniosek wraca do DSSiD.
  5. Pracownik DSSID informuje, drogą elektroniczną, organizatora/uczestnika wydarzenia o przyznaniu środków.
  6. Następnie organizator/uczestnik wydarzenia wypełnia wniosek o zakup i dostarcza go do DSSID.
  7. Wniosek o zakup jest przekazywany do podpisu: Prorektora → Kwestora → Działu Zamówień Publicznych i wraca do DSSID.
  8. Pracownik DSSID informuje o możliwości:
    – dokonywania zakupów (materiałów, usług, biletów),
    – złożenia wniosku wyjazdowego – w przypadku wyjazdu studenta/doktoranta.
  9. Przed pełną akceptacją wniosku o zakup nie można dokonywać żadnych zakupów.
  10. Faktura VAT, która ma zostać opłacona przez Politechnikę Białostocką, musi zostać wystawiona na adres:
    POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
    ul. Wiejska 45A
    15-351 Białystok
  11. W przypadku wyjazdu, do faktury VAT należy dołączyć rozliczony wniosek o finansowanie kosztów podróży.
  13. Faktury wystawione przed pełną akceptacją wniosku o zakup lub dostarczone po terminie płatności nie zostaną opłacone.

A. Obowiązujące zarządzenia

B. Pliki do pobrania

Wniosek o dofinansowanie (28 KB)

Wniosek o sfinansowanie kosztów podróży (99 KB)

Wniosek o zakup (17 KB)

Wzór opisu faktury (14 KB)

C. Jak postępować z dokumentami

4. Następnie wniosek wraca do DSSiD.
  8. Pracownik DSSID informuje o możliwości:
    – dokonywania zakupów (materiałów, usług, biletów),
    – złożenia wniosku wyjazdowego – w przypadku wyjazdu studenta/doktoranta.
  9. Przed pełną akceptacją wniosku o zakup nie można dokonywać żadnych zakupów.
    POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
    ul. Wiejska 45A
    15-351 Białystok
  12. Fakturę należy opisać zgodnie ze wzorem i dostarczyć do Działu Spraw Studenckich i Dydaktyki. W przypadku wyjazdu do faktury vat należy dołączyć rozliczony wniosek wyjazdowy.
  14. Po zakończeniu przedsięwzięcia, należy złożyć sprawozdanie z przebiegu jego realizacji, zgodnie z zał. 2 do Zarządzenia Rektora PB Nr 1017.