Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

30-godzinny kurs B2

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób pragnących doskonalić znajomość języka polskiego na poziomie В2 (średni ogólny poziom) oraz rozwiązać test z języka polskiego na poziomie B2.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród osób planujących podjęcie studiów na polskich uczelniach, wśród lekarzy, pragnących nostryfikować dyplom lekarza w Polsce, wykładowców wyższych uczelni i innych ekspertów ubiegających się o zatrudnienie w swoim fachu w Polsce. Dostępny jest dla każdego kto osiągnął poziom B1.

Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych, w grupach 6-10 osobowych. Cena kursu zależy od liczby uczestników, np. w grupie 8-10 osobowej koszt kursu wynosi 690 zł. Obowiązuje zniżka 5% przy płatności jednorazowej z góry. Zapraszamy do kontaktu i zapisów.

Rekrutacja trwa.

Czego mogę się spodziewać po kursie?

Osoba posługująca się językiem na tym poziomie B2:

• rozumie znaczenie głównych wątków przekazu zawartego w złożonych tekstach na tematy konkretne i abstrakcyjne
  • rozumie dyskusje, podczas których używa się języka specjalistycznego z zakresu specjalności zawodowej
  • potrafi porozumiewać się z rodzimym użytkownikiem języka na tyle płynnie i spontanicznie, by prowadzić normalną rozmowę, niewymagającą większego wysiłku od żadnej ze stron
  • potrafi formułować przejrzyste i szczegółowe wypowiedzi ustne lub pisemne odwołujące się do szerokiego zakresu tematycznego
  • potrafi przedstawić swoje stanowisko w sprawach będących przedmiotem dyskusji, wyjaśniając wady i zalety różnych rozwiązań.