Studium Języków Obcych
Zespół języka angielskiego
Prowadzący | Studia stacjonarne | Studia niestacjonarne |
mgr Halina Bramska | poniedziałek i wtorek 11:45-13:00, piątek 11:45-12:15 | niedziela 9:45-11:15 MS TEAMS (zjazdy WIZ) |
dr Małgorzata Ciereszko | poniedziałek, wtorek, środa i piątek 7:45-08:30 w sali 2/14 | sobota 11:20-12:50 (zjazdy WBiNoŚ) |
dr Michał Citko | urlop | |
mgr Sylwia Dobkowska | poniedziałek 11:30-12:15 środa 11:30-12:00 czwartek 13:45-14:30 piątek 9:45-10:15 i 11:45-12:15 |
niedziela 7:30-8:00, 9:30-9:50, 11:20-11:40, 13:10-13:30 |
mgr Beata Falkowska |
poniedziałek i środa 11:45-13:15 | niedziela 9:30-9:50 s. 101 KB, 11:20-11:40 s. 101 KB, 13:10-14:00 s. 20 KB (zjazdy WIZ) |
mgr Greta Głowacka-Czarnopyś | poniedziałek 13:45-14:30 wtorek 13:45-14:30 środa 13:30-14:15 piątek 11:45-12:30 |
niedziela 9:30- 9:45, 11:20-12:30 |
mgr Violetta Grabińska | czwartek 14:30-16:00 | |
mgr Alina Jabłońska Domurat | poniedziałek 16:00-17:30 czw 14:00-15:30 |
|
mgr Anna Kalisz | wtorek i środa 8:00-8:30 piątek 10:15-12:15 |
niedziela 9:30-11:00 (zjazdy WI) |
mgr Małgorzata Komarewska | środa 10:15-11:45 | |
dr Ewa Ligocka | poniedziałek i wtorek 8:00-8:30 piątek 10:00- 12:00 |
|
mgr Joanna Nazarko |
poniedziałek 7:45-8:30 wtorek 7:45-8:30 piątek 10:00-11:30 |
sobota 9:30-11:00 (zjazdy WiZ) |
mgr Dorota Ostrowska | wtorek i czwartek 11:45-13:15 | niedziela 11:20-12:50 (zjazdy WM) |
mgr Wojciech Rogalski | czwartek 13:45-16:15
piątek 13:45-14:15 |
niedziela 9:30-11:00 (zjazdy WI) |
mgr Liliana Sienkiewicz | poniedziałek 13:45-14:30 środa 13:30-14:00 czwartek 13:45-15:30 |
|
mgr Beata Smolarczyk | poniedziałek 9:30-10:15 piątek 8:30-10:00 i 13:45-14:30 |
11:20-12:50 (zjazdy WBiNoś) |
mgr Urszula Sochoń-Okruszko | środa 12:00-13:00 i czwartek 10:00-12:00 | |
mgr Aniela Staszewska | wtorek 14:30-16:00 czwartek 14:30-16:00 |
sobota 8:10 -9:40 |
mgr Dorota Śleszyńska | środa 11:00-12:00 piątek 10:00-12:00 |
niedziela 13:10-14:40 (zjazdy WI) |
mgr Monika Śleszyńska | wtorek 13:45-16:00 piątek 13:45-14:30 |
niedziela 11:20-12:50 (zjazdy WBiNoŚ) |
mgr Maciej Śleszyński | wtorek 9:15-10:15 środa i czwartek 11:45-12:45 |
niedziela 13:10-14:40 (zjazdy WI) |
Zespół języka rosyjskiego
mgr Irena Kamińska | wtorek 14:30-16:00 czwartek 16:00-17:30 |
|
mgr Dorota Szuper-Jakubiuk | piątek 10:00-12:15 oraz 13:45-14:30 |
Zespół języka niemieckiego
mgr Artur Kuźmicz | poniedziałek 8:00-9:30 wtorek 8:00-8:45 |
niedziela 10:00-11:30 (WiZ) |