Egzamin B2 na koniec lektoratu

W semestrze letnim 2018/2019 do egzaminu centralnego na poziomie B2 przystępują studenci

• drugiego semestru studiów stacjonarnych na Wydziale Architektury,
  • szóstego semestru studiów stacjonarnych na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska (tylko kierunek Inżynieria rolno-spożywcza i leśna).
  • szóstego semestru studiów stacjonarnych na Wydziale Elektrycznym,
  • szóstego semestru studiów stacjonarnych na Wydziale Informatyki,
  • szóstego semestru studiów stacjonarnych na Wydziale Inżynierii Zarządzania,
  • szóstego semestru studiów stacjonarnych na Wydziale Mechanicznym.

Egzamin zostanie przeprowadzony 25 czerwca (sesja podstawowa) oraz 18 września (sesja poprawkowa). oraz 13 lutego (sesja poprawkowa).

Na egzamin studenci zgłaszani są przez swoich lektorów.

Studenci na warunku zgłaszani są na egzamin przez lektorów, u których zaliczają warunek.

Studenci dysponujący zaświadczeniami o dysleksji, niedosłuchu lub innych problemach zdrowotnych powinni przedstawić je swojemu lektorowi najpóźniej do 3 czerwca. Po tym terminie zaświadczenia nie będą uwzględniane.

Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka angielskiego
Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka rosyjskiego
Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka niemieckiego

Zwolnienia z egzaminu

Ocena negatywna z egzaminu oznacza konieczność powtarzania ostatniego semestru lektoratu.