Egzamin B2 na koniec lektoratu

Na egzamin studenci zgłaszani są przez swoich lektorów.

Studenci na warunku zgłaszani są na egzamin przez lektorów, u których zaliczają warunek.

Ocena negatywna z egzaminu oznacza konieczność powtarzania ostatniego semestru lektoratu.

Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka angielskiego
Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka rosyjskiego
Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka niemieckiego

Zwolnienia z egzaminu

Studenci dysponujący zaświadczeniami o dysleksji, niedosłuchu lub innych problemach zdrowotnych powinni przedstawić je swojemu lektorowi najpóźniej do 3 czerwca. Po tym terminie zaświadczenia nie będą uwzględniane.