Egzamin B2 na koniec lektoratu

W sesji poprawkowej egzamin ze wszystkich języków odbędzie się 18 września o godzinie 9:00.

Egzamin z języka angielskiego zostanie przeprowadzony w następujących salach:

• studenci Wydziału Architektury i Wydziału Informatyki, poziom B2 – aula 449 na Wydziale Mechanicznym
  • studenci TiR – sala P1/1 w CNK
  • pozostali studenci Wydziału Inżynierii Zarządzani – aula 447 na Wydziale Mechanicznym
  • studenci Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, Wydziału Elektrycznego i Wydziału Mechanicznego – aula IET na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska

Egzamin z języka rosyjskiego zostanie przeprowadzony w sali P1/14 w CNK.

Egzamin z języka niemieckiego zostanie przeprowadzony w sali P2/14 w CNK.

Sprawdzone prace egzaminacyjne z języka angielskiego będą do wglądu 20 września od godziny 9:00 do 13:00 w sali P2/14.

Na egzamin należy zgłosić się z dowodem tożsamości ze zdjęciem najpóźniej 10 minut przed rozpoczęciem egzaminu. Egzamin rozpoczyna się słuchaniem, więc osoby, które się spóźnią, nie zostaną wpuszczone do sal.

Na egzamin studenci zgłaszani są przez swoich lektorów.

Studenci na warunku zgłaszani są na egzamin przez lektorów, u których zaliczają warunek.

Ocena negatywna z egzaminu oznacza konieczność powtarzania ostatniego semestru lektoratu.

Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka angielskiego
Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka rosyjskiego
Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka niemieckiego

Zwolnienia z egzaminu

Studenci dysponujący zaświadczeniami o dysleksji, niedosłuchu lub innych problemach zdrowotnych powinni przedstawić je swojemu lektorowi najpóźniej do 3 czerwca. Po tym terminie zaświadczenia nie będą uwzględniane.