Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Egzamin na koniec lektoratu

Egzamin na koniec lektoratu – sesja letnia 2021/2022

Egzamin odbędzie się w formie stacjonarnej.

W sesji letniej do egzaminu podchodzą studenci następujących wydziałów:

Wydział Informatyki – wszystkie kierunki

Wydział Architektury – architektura i grafika

Wydział Elektryczny – elektrotechnika i ekoenergetyka (elektrotechnika profil praktyczny – egzamin w maju 2022)

Wydział Inżynierii Zarządzania – wszystkie kierunki oprócz inżynierii meblarstwa

W sesji podstawowej egzamin z języka obcego zostanie przeprowadzony 24.06.2022 (piątek).

Godziny egzaminów:

Język angielski:

– godz. 9:00-11:00 – WE, WI – podręcznik Business Partner B2 oraz grupy C1, WIZ – podręcznik Business Partner B2 oraz grupa C1

– godz. 11:00-13:00 – WA – egzamin w oparciu o materiały realizowane na WA, WIZ – podręcznik Business Partner B1+ oraz English for International Tourism

Język rosyjski i niemiecki: godz. 11:00-13:00

W sesji poprawkowej egzamin z języka obcego zostanie przeprowadzony 15.09.2022 (czwartek).

Język angielski:

Język rosyjski i  niemiecki: godz. 11:00-13:00

W kwestiach organizacyjnych proszę kontaktować się ze swoim prowadzącym.

Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka angielskiego

Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka rosyjskiego