Egzamin B2 na koniec lektoratu

W sesji zimowej 2019/2020 do egzaminu przystępują studenci Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku.

Egzamin odbędzie się:

I TERMIN:

język angielski: 3.02.2020, godz. 9:00-11:00

język rosyjski: 3.02.2020, godz. 12:00-16:00 (Aula 1 na Wydziale Elektrycznym)

II TERMIN:

12.02.2020, godz. 9:00-11:00

Certyfikaty  zwalniające z egzaminu oraz zaświadczenia (np. o dysleksji lub niedosłuchu) należy dostarczyć prowadzącemu zajęcia do dnia 20.01.2020.

Na egzamin studenci zgłaszani są przez swoich lektorów.

Studenci na warunku zgłaszani są na egzamin przez lektorów, u których zaliczają warunek.

Ocena negatywna z egzaminu oznacza konieczność powtarzania ostatniego semestru lektoratu.

Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka angielskiego
Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka rosyjskiego
Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka niemieckiego

Zwolnienia z egzaminu

Studenci dysponujący zaświadczeniami o dysleksji, niedosłuchu lub innych problemach zdrowotnych powinni przedstawić je swojemu lektorowi najpóźniej do 3 czerwca. Po tym terminie zaświadczenia nie będą uwzględniane.