Egzamin B2 na koniec lektoratu

W semestrze zimowym 2018/2019 do egzaminu centralnego na poziome B2 przystępują studenci trzeciego semestru studiów stacjonarnych na Wydziale Architektury oraz piątego semestru na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska (oprócz kierunku Inżynieria rolno-spożywcza i leśna).

Egzamin zostanie przeprowadzony 4 lutego (sesja podstawowa) oraz 13 lutego (sesja poprawkowa).

Godziny egzaminu i podział na sale, w których odbędzie się egzamin

Na egzamin studenci zgłaszani są przez swoich lektorów.

Studenci na warunku zgłaszani są na egzamin przez lektorów, u których zaliczają warunek.

Studenci dysponujący zaświadczeniami o dysleksji, niedosłuchu lub innych problemach zdrowotnych powinni przedstawić je swojemu lektorowi najpóźniej do 20 grudnia. Po tym terminie zaświadczenia nie będą uwzględniane.

Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka angielskiego
Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka rosyjskiego
Informacje o egzaminie na poziomie B2 z języka niemieckiego

Zwolnienia z egzaminu

Ocena negatywna z egzaminu oznacza konieczność powtarzania ostatniego semestru lektoratu.