Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Oferujemy kursy języka angielskiego dla każdego!

17-10-2023

W ramach POLILINGUA zapraszamy na kursy języka angielskiego na różnych poziomach.

Wzbogacimy Wasze słownictwo, podszlifujemy gramatykę, poćwiczymy różne sytuacje, rozgadamy Was!

Sprawdź naszą ofertę, zobacz na jakich poziomach kursy oferujemy, a jeśli masz specjalne życzenia – przygotujemy kurs szyty na miarę

Kursy skierowane są do studentów i pracowników Politechniki Białostockiej oraz do osób spoza Uczelni. Ruszamy już w listopadzie, a poprowadzą je wykładowcy z Politechniki Białostockiej.

Zapraszamy do CNK, ul. Zwierzyniecka 16, kampus Politechniki Białostockiej.