Egzamin TOEIC już w lutym!

10-01-2023

Najbliższa sesja egzaminu TOEIC odbędzie się  16 lutego 2023 r., o godz. 10: 00 w Auli IET, na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku. Na sesję kandydaci rejestrują się samodzielnie na stronie ETS Global.

Przed przystąpieniem do rejestracji pracownicy, studenci i absolwenci PB proszeni są o zgłoszenie się drogą mailową na  m.komarewska [at] pb.edu.pl w celu uzyskania promo kodu, który uprawnia do zniżki. Cena za egzamin (wraz z Raportem Wyników i Certyfikatem) z promo kodem wynosi 276, 25 zł. Do zniżki uprawnieni są też, po uzyskaniu promo kodu, studenci innych uczelni – cena z promo kodem w ich przypadku wynosi 350 zł.

Rejestracja potrwa do 4 lutego, do godz. 10: 00 lub do wyczerpania miejsc.

Dowiedz się więcej o egzaminie.