Wyróżnij swoje CV świetnym certyfikatem językowym!

04-11-2021

TOEIC® Listening and Reading jest obecnie jednym z najczęściej zdawanych testów z języka angielskiego w środowisku pracy, będąc narzędziem audytu językowego stosowanego przez wielu wiodących pracodawców.

Już 9 grudnia 2021r. możesz zdać TOEIC® na Politechnice Białostockiej!

Zarejestruj się na stronie ETS Global.

Egzamin odbędzie się 9 grudnia 2021r. o godz. 10:00 w Auli 1 (Wydział Elektryczny).

Przed przystąpieniem do rejestracji pracownicy, studenci i absolwenci PB proszeni są o zgłoszenie się drogą mailową na m.komarewska@pb.edu.pl w celu uzyskania promo kodu, który uprawnia do zniżki. Cena za egzamin (wraz z Raportem Wyników i Certyfikatem) z promo kodem wynosi 276,25 zł. Do zniżki uprawnieni są też, po uzyskaniu promo kodu, studenci innych uczelni – cena z promo kodem w ich przypadku wynosi 350 zł.

Rejestracja potrwa do 28 listopada, do godz. 10:00 lub do wyczerpania miejsc.

Dowiedz się więcej tutaj.