Olimpiada Języka Angielskiego

07-01-2019
banner olimpiady języka angielskiego
Z przyjemnością informujemy, że do drugiego etapu XX Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych zakwalifikowali się:

1 Przemysław Dębowski
2 Damian Dąbrowski
3 Izabela Zdrodowska

Etap II zostanie przeprowadzony na terenie Politechniki Poznańskiej w dniach 10-11 maja 2019.

Etap ten składa się z następujących części:

1 Eliminacje pisemne: piątek, 10.05.2019, godz. 12:00;
2 Eliminacje ustne: piątek, 10.05.2019 od godziny 15:15;
3 Prezentacje: sobota 11.05.2019  godz. 9:30 – prezentacje 10 studentów, którzy uzyskali największą liczbę punktów po etapie pisemnym i ustnym.

W tym roku mamy dwa tematy prezentacji, jeden z poniższych do wyboru:

„Some people don’t like change, but you need to embrace change if the alternative is disaster.”   Elon Musk

lub

„Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving.”   Albert Einstein

Dokładne informacje znajdują się w Regulaminie.

REGULAMIN XX Olimpiady Języka Angielskiego (277 KB)