Olimpiada Języka Angielskiego

03-12-2018
banner olimpiady języka angielskiego
Przypominamy, że w piątek, 7 grudnia, w godz. 15:15-17:15 odbędzie się I etap XX Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych.

Przydział sal jest następujący:
– CNK II/17- osoby, których nazwiska rozpoczynają się od A do Mat-
– CNK II/14- osoby, których nazwiska rozpoczynają się od Mir- do Z

Jak co roku zapraszamy wszystkich studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia do wzięcia udziału w XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych organizowanej przez Centrum Języków  i Komunikacji Politechniki Poznańskiej.

I etap zmagań językowych na naszej Uczelni odbędzie się 7.12.2018 w godz. 15:15-17:15. Zapisy na Olimpiadę w całym kraju kończą się 23.11.2018. Warunkiem niezbędnym przystąpienia do Olimpiady jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i odesłanie go na adres  s.dobkowska [at] pb.edu.pl

REGULAMIN XX Olimpiady Języka Angielskiego (277 KB)

Formularz rejestracyjny – XX Olimpiada (528 KB)