Święto Politechniki

29-11-2018
medal na tle legitymacji

Politechnika Białostocka obchodziła swoje 69 urodziny dnia 29 listopada 2018. Uroczystości odbyły się w Auli Dużej na Wydziale Elektrycznym. Studium Języków Obcych reprezentowała duża grupa wykładowców, którzy zostali tego dnia nagrodzeni odznaczeniami państwowymi. Złoty Medal za Długoletnią Służbę odebrała mgr Benigna Chaniewska – wykładowca języka rosyjskiego. Srebrny Medal za Długoletnią Służbę został przyznany następującym osobom: mgr Anna Kalisz – wykładowca języka angielskiego, mgr Małgorzata Komarewska – wykładowca języka angielskiego oraz mgr Maciej Śleszyński – wykładowca języka angielskiego. Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania zostały nagrodzone następujące osoby: mgr Violetta Grabińska – wykładowca języka angielskiego, mgr Dorota Śleszyńska – wykładowca języka angielskiego oraz mgr Urszula Sochoń-Okruszko – wykładowca języka angielskiego.

Wszystkim nagrodzonym osobom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!