Olimpiada Języka Angielskiego

15-11-2018
banner olimpiady języka angielskiego

Jak co roku zapraszamy wszystkich studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia do wzięcia udziału w XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych organizowanej przez Centrum Języków  i Komunikacji Politechniki Poznańskiej.

I etap zmagań językowych na naszej Uczelni odbędzie się 7.12.2018 w godz. 15:15-17:15. Zapisy na Olimpiadę w całym kraju kończą się 23.11.2018. Warunkiem niezbędnym przystąpienia do Olimpiady jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i odesłanie go na adres  s.dobkowska [at] pb.edu.pl

REGULAMIN XX Olimpiady Języka Angielskiego (277 KB)

Formularz rejestracyjny – XX Olimpiada (528 KB)