Ankiety w USOS web

11-01-2018
Zapraszamy do wypełnienia ankiet

Uwaga studenci! W systemie USOS Web trwa akcja oceniania wykładowców i programów kształcenia na Politechnice Białostockiej. Do 23 września 2018 r., za pośrednictwem swojego konta na USOS-ie, możecie Państwo wypełniać ankiety za semestr letni 2017/2018.

Do wypełniania ankiet w USOS Web zachęca Prorektor ds. Kształcenia i Współpracy Międzynarodowej dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB: Poznanie opinii studentów o studiach na Politechnice Białostockiej jest dla nas niezwykle istotne. Myślę, że każdy wykładowca chciałby otrzymać informację o tym, jak jego zajęcia odbierane są przez studentów. Proces kształcenia to wspólna praca nauczyciela i studenta. Dlatego obie strony powinny dołożyć starań, aby to kształcenie było efektywne. Dlatego gorąco zachęcam, żeby studenci poprzez ankiety i komentarze ocenili zajęcia, w których uczestniczą. Jednocześnie proszę o uwagi merytoryczne – ankiety nie służą do odgrywania się za trudności, które spotkały studentów w trakcie zaliczeń.

Wypełnienie nowej ankiety zajmuje chwilkę. Im większa liczba odpowiedzi tym większa wiarygodność ankiety, która pozwoli władzom Uczelni efektywnie ocenić pracę dydaktyczną pracowników.

Zapraszamy do wypełniania ankiet!   Link