Olimpiada Języka Angielskiego

21-12-2017
banner olimpiady języka angielskiego

Informujemy, że do drugiego etapu XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Wyższych Uczelni Technicznych zakwalifikowali się:

• Anna Marciniak  (Wydział Architektury, prowadzący: mgr Halina Bramska)
  • Agata Kowalewska (Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, prowadzący: mgr Liliana Sienkiewicz)
  • Małgorzata Matwiejuk (Wydział Elektryczny, prowadzący: mgr Ryszard Czarnopyś)
  • Paulina Dekarz (Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, prowadzący: mgr Wojciech Rogalski)
  • Arkadiusz Bieroza (Wydział Elektryczny: mgr Maciej Śleszyński)

Serdecznie gratulujemy!

więcej informacji