Konferencja SMART CITY BIAŁYSTOK

14-09-2018
logo klastra infotech

Młody programisto masz szansę zmieniać Białystok! Zapraszamy do udziału w hackatonie, który towarzyszyć będzie konferencji „SMART CITY BIAŁYSTOK – człowiek, miasto, technologia”.

Jest to pierwsza konferencja dotycząca gospodarczej, technologicznej i społecznej transformacji naszego miasta.

Wydarzenie ma charakter otwarty i jest skierowane do szerokiego grona odbiorców. Zapraszamy szczególnie studentów Politechniki Białostockiej do udziału w wydarzeniu, podczas którego młodzi programiści zmierzą się z zadaniem, wspierającym ewolucję Białegostoku w inteligentną aglomerację przyszłości.

Dla zwycięskich zespołów przewidziano atrakcyjne nagrody.

Termin: 16 października
Miejsce: Kampus Uniwersytetu w Białymstoku