Wystartuj z biznesem – spotkanie z PARP

30-11-2018
baner informacyjny

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak zacząć i skąd wziąć środki na jego sfinansowanie? Przyjdź na spotkanie informacyjne Platform Startowych w Polsce wschodniej. Spotkasz tu doradców i mentorów, którzy pomogą Ci w zrealizowaniu planów na założenie własnej firmy.

Z początkiem 2019 roku rusza kolejny nabór pomysłów do Platform Startowych w Polsce wschodniej. 6 grudnia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie biznesowo-networkingowe dedykowane projektowi i adresowane do całego środowiska akademickiego.

Zapraszamy: 6 grudnia (czwartek), godz. 10:00
miejsce: Politechnika Białostocka,

Aula I, Wydział Elektryczny PB, ul. Wiejska 45D

Uwaga, przed spotkaniem zarejestruj się na platformie: popw.parp.gov.pl/dla-studentow/dla-studentow

Agenda spotkania:

tematyka: Robotyka / Przemysł 4.0 / ICT

10:00 Powitanie uczestników – moderator Krzysztof Szulc, manager startupów

10:10 wystąpienie rektora Politechniki Białostockiej, prof. Lecha Dzienisa,

10:20 Informacja nt. Platform Startowych – Mikołaj Różycki, Zastępca Prezes PARP

10:35 Czym jest inkubacja? na jakie wsparcie można liczyć? – Menedżer inkubacji, Platforma startowa Hub of Talents 2

11:00 Wystąpienia przedsiębiorców z regionu:

• STARTUP na rynku. Jak zacząć i nie popełnić błędu? Jak znaleźć pierwszego klienta?
    ASAMI Sp. z o.o. – roboty przemysłowe
  • STARTUP: Doświadczenia we współpracy w programach akceleracyjnych.
    Pakomatic Sp. z o.o. – inteligentne skrytki pocztowe
  • Współpraca korporacji z MŚP/startupem: doświadczenia i korzyści.
    Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

12:30 Prezentacja „Jak wybrać odpowiednią platformę dla swojego pomysłu” – przedstawiciel Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego (Platforma startowa Hub of Talents 2)

13:00 Jak aplikować do platform? – Departament Rozwoju Startupów, PARP

13:15 Podsumowanie spotkania i networking – Krzysztof Szulc, manager startupów