Rekrutacja na szkolenia dla kadry naukowej

09-10-2018

Od 8 do 15 października przyjmowane będą zgłoszenia na szkolenia podnoszące kompetencje dydaktyczne. Projekt dotyczy wyłącznie pracowników dydaktycznych PB. Przeszkolonych będzie grupa licząca min. 115 osób.

Rozpoczęła się rekrutacja uczestników do projektu „PB2020 – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Białostockiej”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 3.5.

Przedmiotem wsparcia kadry akademickiej mogą być działania podnoszące kompetencje dydaktyczne kadr uczelni w zakresie: umiejętności dydaktycznych, umiejętności informatycznych (w tym posługiwania się profesjonalnymi bazami danych i ich wykorzystania w procesie kształcenia), prowadzenia dydaktyki w języku obcym, zarządzania informacją, umiejętności prezentacyjnych oraz staże dydaktyczne.

Jedna osoba będzie mogła wziąć udział w kilku działaniach.

Osoby zakwalifikowane do projektu zobligowane będą do uczestnictwa w badaniu Bilansu Kompetencji.

Uzyskane w ramach projektu kompetencje i umiejętności muszą zostać wykorzystane w ramach prowadzonych zajęć ze studentami przez co najmniej 1 semestr, co powinno być potwierdzone m. in wpisami w sylabusach zajęć.

Podczas  prowadzonej rekrutacji będą brane pod uwagę następujące kryteria: zatrudnienie na pierwszym etacie na PB, stopień naukowy

O przyjęciu, w przypadku takiej samej liczby punktów, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy w zamkniętej kopercie należy dostarczyć w zależności od Wydziału:

• Wydział Architektury – sekretariat wydziału pok. nr 007
  • Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska – pok. nr 4 IET
  • Wydział Elektryczny – pok. nr 343
  • Wydział Informatyki – pok. 121
  • Wydział Inżynierii Zarządzania – sekretariat pok. nr 104
  • Wydział Mechaniczny – sekretariat pok. nr 108
  • Zamiejscowy Wydział Leśny – CNB pok. nr 05

lub do Biura Obsługi Projektu – Biuro ds. Rozwoju i Programów Międzynarodowych – pok. 17B.

Zgłoszenia w innej formie nie będą przyjmowane.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie projektu: pb.edu.pl/pb2020/pliki-do-pobrania

Regulamin uczestnictwa dostępny jest na stronie projektu: pb.edu.pl/pb2020

W razie pytań prosimy o kontakt z BOP pod nr tel. 85 746 97 64, 85 746 93 37 lub 85 746 91 68.