Konferencja „Perspektywy Women in Tech Summit”

05-11-2018
Perspektywy Women in Tech Summit

Studentki, profesjonalistki i szefowe najbardziej innowacyjnych globalnych firm technologicznych spotkają się, aby rozmawiać o przyszłości IT i Big Engineering, zdobyć najnowszą wiedzę branżową, rozwinąć globalną sieć kontaktów, zaplanować kolejne etapy kariery, uczyć się od siebie i czerpać inspirację.

Międzynarodowy kongres „Perspektywy Women in Tech Summit” to największe w Europie wydarzenie dedykowane kobietom w IT i TECH. Dwudniowa konferencja rozpocznie się w Warszawie 27 listopada 2018 r.

Studentki mogą wziąć udział w konferencji za darmo – szczegóły można znaleźć na stronie organizatora.

Więcej informacji: https://www.womenintechsummit.pl/pl/