II Spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Leśników

25-04-2019
Kwiat arniki górskiej, fot. Dan Wołkowycki

Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej w Hajnówce zaprasza do udziału w drugiej edycji Spotkania Studenckiego Koła Naukowego Leśników. Podczas dyskusji i wystąpień studenci i naukowcy będą mówić o zanikaniu gatunków roślin na obszarach leśnych – skali tego zjawiska, przyczynach oraz sposobach przeciwdziałania.

Autorzy trzech najciekawszych referatów otrzymają nagrody pieniężne ufundowane przez Dziekana Zamiejscowego Wydziału Leśnego Politechniki Białostockiej w Hajnówce prof. Sławomira Bakiera oraz Polskie Towarzystwo Leśne.

W Spotkania Studenckiego Koła Naukowego Leśników wezmą udział goście z Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego oraz grupa studentów z Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Technologicznego.

II Spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Leśników

15 maja 2019 r., godz. 10:00

aula Centrum Naukowo-Badawczego

Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej w Hajnówce