Absolwenci PB nominowani do Podlaskiej Marki – głosujmy

16-04-2019

Jeszcze dziś i jutro można oddać głosy w internetowym plebiscycie na Podlaską Markę Konsumentów. O ten ważny tytuł walczy 21 kandydatów do Nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego. Wśród nich projekty i firmy prowadzone przez absolwentów Politechniki Białostockiej. Warto ich wpierać!

Adam Zdanowicz zdobył Mistrzostwo Świata Rowerów CustomowychAdama Zdanowicza i jego niezwykłych rowerów nie trzeba długo przedstawiać. Absolwent Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, Honorowy Ambasador Politechniki Białostockiej zdobył kilka dni temu w Las Vegas tytuł Mistrza Świata Rowerów Customowych. Adam prowadzi firmę MAD Bicycles.

Zagłosuj na Rowery bez ograniczeń – MAD Adam Zdanowicz

Widok aplikacji ZONIFEROAbsolwenci Wydziału Informatyki oraz Wydziału Inżynierii Zarządzania z firmy SoftwareHut Sp. z o.o. stworzyli aplikację służącą do zarządzania pomieszczeniami biurowymi i wspierającą firmy działające w biurowcach. Zonifero posiada rozbudowane moduły zarządzania powierzchnią biurową oraz rozwiązania z obszaru Internet of Things. Aplikacja została wdrożona m.in. na Politechnice Białostockiej, gdzie dostarcza wirtualną mapę, która ułatwia poruszanie się po uczelni.

Zagłosuj na Zonifero Workplace – SoftwareHut sp. z o.o.

logo aplikacji eyefaceEyeFace to innowacyjne oprogramowanie ułatwiające osobom niepełnosprawnym korzystanie z komputera. Jego twórcami są absolwenci Politechniki Białostockiej z firmy Imago. Program „EyeFace” pozwala przejąć kontrolę nad komputerem za pomocą ruchów twarzy i powiek.

Zagłosuj na EyeFace – Imago Krzysztof Matuk

Głosowanie na Podlaską Markę Konsumentów jest bezpłatne. Odbywa się na stronie www.podlaskamarka.pl/glosowanie  Wystarczy kliknąć Głosuj i wpisać numer telefonu oraz przychodzący kod SMS. Na końcu zaakceptować głos przyciskiem Potwierdź. Głosowanie trwa do 17 kwietnia włącznie. Głosować można tylko raz. Pełne wyniki będą ogłoszone oficjalnie podczas Gali konkursu – 7 maja.