Wznawiamy rekrutację do Fabryki Dobrego Inżyniera

10-04-2020

Szanowni Studenci,

W dniu 14.04.2020 r. wznawiamy rekrutację (online) do Fabryki Dobrego Inżyniera w ramach projektu PB2020- Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Białostockiej, finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, która potrwa do 28.04.2020 r.
Zadanie projektu „Fabryka Dobrego Inżyniera” dedykowane jest studentom 4 ostatnich semestrów I i II stopnia studiów stacjonarnych z wydziału: Architektury, Elektrycznego, Informatyki oraz Mechanicznego.

Wszystkie zgłoszenia w wersji papierowej, składane przed zawieszeniem rekrutacji pozostają ważne.

W ramach FDI przewidziano:

• Branżowe kursy językowe „Business” (50h),
  • Certyfikowane szkolenia,
  • Zajęcia realizowane przez pracodawców (grupy kreatywne, warsztaty technologiczne),
  • Szkolenia komunikacyjne i interpersonalne.

Udział w projekcie jest w 100% bezpłatny, finansowany ze środków UE.

Wsparcie zostanie udzielone min. 240 studentom PB.

1 osoba będzie zobowiązana do wzięcia udziału w min. 2 formach wsparcia.

Osoby zakwalifikowane do projektu zobligowane będą do uczestnictwa w badaniu Bilansu Kompetencji.

Podczas prowadzonej rekrutacji punkty będą przyznawane na podstawie wzoru:

Średnia ocen z toku studiów + pkt dodatkowe (+ 1 pkt za osiągnięcia naukowe i organizacyjne kandydata, udział w konferencjach opisane w formularzu rekrutacyjnym)*0,2

O przyjęciu, w przypadku takiej samej liczby punktów, decyduje kolejność zgłoszeń.

W związku z sytuacją w kraju, uruchamiamy rekrutację online.

Osoby, które zdecydują się jednak na tradycyjną formę składania dokumentów, wypełniony, wydrukowany dwustronnie, podpisany formularz zgłoszeniowy należy przesłać pocztą na adres:

Biuro ds. Rozwoju i Programów Międzynarodowych Politechnika Białostocka, ul. Wiejska 45A, 15-351 Białystok, z dopiskiem „Rekrutacja FDI PB2020”

Zgłoszenia w innej formie nie będą przyjmowane. Uprzejmie prosimy o dokładne wypełnianie formularza – zaznaczanie wszystkich niezbędnych pól, wskazanie szkoleń zgodnie z listami, podanie poziomu języka.

lista szkoleń certyfikowanych FDI III

lista szkoleń komunikacyjnych i interpersonalnych FDI III

Na tym etapie rekrutacji dostarczamy tylko formularz (bez umowy).

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie projektu: https://pb.edu.pl/pb2020/pliki-do-pobrania/

Regulamin uczestnictwa dostępny jest na stronie projektu: https://pb.edu.pl/pb2020/dokumenty/regulamin-projektu

W razie pytań prosimy o kontakt z BOP pod nr tel. 797 994 888