Tylko 12 godzin!

04-12-2017
studenci budujący maszynę

Masz już tylko 12 godzin na dokończenie budowy maszyny, nagranie filmiku pokazującego jej działanie i upublicznienie swojego dzieła, a także – co najistotniejsze – przesłanie swojego zgłoszenia do konkursu Politechniki Białostockiej.

To wszystko po to, żeby zdobyć przepustkę na studia na najlepszej uczelni technicznej w regionie! Nie prześpij szansy na dobrą zabawę i kreatywną naukę. Zdobądź 5 tys. złotych oraz indeks na studia.

Zbudowałeś już maszynę na wzór tej, którą stworzył Rube Goldberg? Nagrałeś film? Pamiętaj o tym, że klip nie może przekraczać 2 minut! Teraz opublikuj go na serwisie youtube, a link razem ze zgłoszeniem konkursowym prześlij do nas.

Ważne! Termin nadsyłania zgłoszeń mija 4 grudnia 2017 roku o godzinie 23:59.

Dołącz do osób pozytywnie zakręconych na punkcie niestandardowych rozwiązań. Studiuj na Politechnice Białostockiej i kreatywnie rozwijaj swoje pasje.

Więcej w zakładce REGULAMIN