Grudniowe matury próbne

05-01-2023
W dniach 12-21 grudnia 2022r. w naszej szkole odbyły się próbne egzaminy maturalne – testy diagnostyczne.

Dwie klasy czwarte przez te dni mogły zmierzyć się z arkuszami na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Arkusze zostały opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, które są zgodne z nową podstawą programową. Dla uczniów to już kolejna próba i ważne doświadczenie. Egzaminy próbne zostały zorganizowane zgodnie ze wszelkimi procedurami egzaminu maturalnego.

Już teraz życzymy powodzenia, zaś nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony naszym maturzystom.

pd