Stypendia dla uczniów uzdolnionych artystycznie

26-10-2022
Do 31 października br. można składać wnioski o przyznanie stypendiów w dziedzinie twórczości artystycznej uczniom z województwa podlaskiego na rok 2023.

Wnioski należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, 15-888 Białystok, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, pokój 022 (parter).

Wnioski o stypendia mogą składać:

• szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie;
  • podstawowe i średnie szkoły artystyczne;
  • instytucje kultury prowadzące działalność edukacyjną w dziedzinie twórczości artystycznej;
  • stowarzyszenia twórcze oraz inne organizacje pozarządowe prowadzące działalność edukacyjną w dziedzinie twórczości artystycznej.

Szczegółowe informacje o stypendiach udzielane są pod nr. tel. (085) 66 54 868.

Wzór wniosku o przyznanie stypendium w załączniku.wniosek_o_przyznanie_stypendium_2023 (DOC, 70 KB)

Więcej informacji: Stypendia dla uzdolnionych artystycznie

źródło: Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMWP

oprac.: Paulina Tołcz