#poznajALOPB, czyli wirtualne dni otwarte

05-05-2021

Od 5 do 14 maja na naszej facebookowej stronie oraz kanale na YouTube możecie spotkać się z uczniami i absolwentami Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej. To oni są naszą największą radością i siłą!

Jakie mają pasje i zainteresowania, dlaczego wybrali ALOPB, jakie rozszerzają przedmioty, co pokochali w tej szkole i jakie ona daje im możliwości? Czy biorąc udział w niezliczonych konkursach i projektach edukacyjnych, mają jeszcze czas i siłę realizować swoje marzenia? Tego wszystkiego dowiecie się z krótkich filmików, które pojawiać się będą niemal codziennie. Niech będą pierwszym krokiem do bliższego poznania wszystkich uczniów i kadry ALOPB już we wrześniu!

Wkrótce opowiemy Wam również o nowej ofercie edukacyjnej na rok szkolny 2021/2022!

KLIKNIJ: #poznajALOPB na Facebooku

KLIKNIJ: #poznajALOPB na YouTube