Konkurs Młody Innowator – wyniki etapu szkolnego

05-03-2021
robot FAIR

Do etapu okręgowego konkursu Młody Innowator szkolna komisja konkursowa zakwalifikowała pięć prac:

• Automatyczny magazyn – Bartosz Wiszowaty, Jakub Kruszewski i Grzegorz Garbiel
  • EV-ВОЗДУХ – Mateusz Kraśnicki, Sandra Mordasewicz i Sergiusz Jakuszewicz
  • FAIR – Katarzyna Wilczewska, Patrycja Kolosa, Alicja Choszczyk
  • Traffic Lights Timer – Jakub Pojawa i Filip Sawośko
  • Mickey Vehicle – Matusz Matwiejuk, Adam Dobrogowski i Mateusz Marczuk

Wyniki etapu okręgowego poznamy 31 marca. Organizatorami konkursu są Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych wspólnie z Towarzystwem Kultury i Historii Techniki oraz Stowarzyszeniem Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów. Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.