Zostaną wspomnienia, reszta niech się zmienia!

26-06-2020

53 młodych absolwentów odebrało gratulacje, świadectwa ukończenia szkoły oraz pamiątkowe statuetki Absolwenta LOPB 2020. We wtorek, 23 czerwca, społeczność Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej pożegnała uczniów klas trzecich.

Absolwenci z 2020 roku zapisali się wyjątkowo w pamięci Szkoły. To silne osobowości, niezwykle odważni, zdolni młodzi ludzie, pełne pasji charaktery, które chcą zmieniać świat na lepsze. Przez trzy lata aktywnie angażowali się w życie szkoły, reprezentując ją w różnych dziedzinach, nie tylko technicznych, ale również społecznych czy artystycznych.  To także zdobywcy kilkunastu indeksów na uczelnie wyższe, stypendyści licznych programów min. Odkrywcy Diamentów, Młodzi Innowatorzy, Stypendyści Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji Narodowej czy Prezydenta Miasta Białegostoku.

Nasi absolwenci zabiorą ze sobą cały bagaż doświadczeń i wspomnień, które będą pomocne w ich dalszej drodze. Żegnając się, życzymy im pomyślności, sukcesów i szczęścia. Mamy nadzieję, że czas spędzony w LOPB zapamiętacie miło i często będziecie do niego wracać wspomnieniami. Już za Wami tęsknimy!