Konsultacje dla maturzystów

24-05-2020

W dniach 25 maja – 5 czerwca  2020 r. na terenie szkoły odbywać się będą konsultacje dla tegorocznych maturzystów.  Harmonogram konsultacji dostępny jest w dzienniku elektronicznym.

W czasie pobytu w szkolne należy zastosować się do aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Konsultacje odbywają się jedynie w terminach wyznaczonych przez nauczyciela prowadzącego zajęcia zgodnie z harmonogramem konsultacji.

Absolwenci na konsultacje wchodzą do szkoły pojedynczo z zachowaniem 2 m dystansu od innych osób, który zachowują przez cały okres pobytu w szkole w każdym miejscu przebywania.

Absolwenci mają obowiązek stosować się do poleceń pracowników szkoły, dotyczących poruszania się po terenie szkoły i stosowania środków dezynfekujących, higienicznych i ochrony osobistej.

Do szkoły mogą wejść tylko zdrowi absolwenci/uczniowie, bez objawów zakażenia.

W konsultacjach nie może uczestniczyć absolwent, który przebywa w domu z osobą chorą, będącą na kwarantannie lub izolowaną .