Sukcesy, sukcesy, sukcesy

07-02-2020

Nasi uczniowie otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Stypendium Ministra Edukacji Narodowej.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej mogą otrzymać zwycięzcy olimpiad międzynarodowych, laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad lub konkursów na pracę naukową oraz uczniowie realizujący indywidualny tok nauki i uzyskujący najwyższe wyniki, bądź realizujący indywidualny tok studiów.

Konrad Oborski i Stypendium Prezesa Rady Ministrów 👌🔥

Ewa Walińska i Stypendium Ministra Edukacji Narodowej 🤗🎯🏆