Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

22-08-2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 02 września 2019 r. o godz.12:00 w Auli 23C w budynku Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.

Po części oficjalnej i spotkaniu z wychowawcami, klasy pierwsze będą miały testy poziomujące z języków obcych:

klasy 1A i 1B z języka rosyjskiego i niemieckiego,

klasy 1 C i 1D z języka rosyjskiego, niemieckiego oraz angielskiego.

Uwaga! Uczniowie klas II i III obowiązkowo przychodzą w togach i biretach.

Zachęcamy jednocześnie wszystkich sympatyków LOPB do polubienia naszej strony na FB , gdzie ukazują się najświeższe informacje dotyczące życia naszej szkoły!