Uczniowie LOPB w Sądzie

18-03-2019

„Sąd sądem, a wiedza zawsze musi być.”

Nasi uczniowie postanowili osobiście sprawdzić, jak działa Sąd Rejonowy w Białymstoku

i 15.03.2019r. w związku z obchodami Dnia Edukacji Prawnej wzięli udział w rozprawach prowadzonych przez Panią Sędzię Annę Gutowską na sali XXI Sądu Rejonowego w Białymstoku .

W przerwie między posiedzeniami, Pani Sędzia omawiała zawiłości w sądownictwie i wyjaśniała wszelkie wątpliwości.

Jako przyszli inżynierowie i specjaliści w dziedzinie technologii, uczniowie mogą już teraz myśleć o wykonywaniu pracy biegłych sądowych.