Nagroda Główna im. Edwarda Zycha
Michał Bazydło | I LO Łomża |
Kategoria juniorów
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy
uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Maria Bażęcka | LO Lublin | 24 | nagrody I stopnia |
2 |
Stanisław Kozłowski | II LO Białystok | 23 | |
3 |
Michał Jóźwiak | II LO Białystok | 22 | |
4 |
Michał Karpiuk | II LO Białystok | 13 | nagroda III stopnia |
5 |
Aliaksei Brutski | II LO Białystok | 10 | wyróżnienia |
Michał Iwaniuk | II LO Białystok | |||
7 |
Hubert Chrostowski | I LO Łomża | 7 |
Kategoria klas drugich
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy
uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Michał Bazydło | I LO Łomża | 24 | nagrody I stopnia |
2 |
Arina Mielnikawa | I LO Białystok | 23 | |
3 |
Łukasz Próchniak | LO Lublin | 18 | nagrody II stopnia |
4 |
Filip Rogowski | I LO Białystok | 17 | |
5 |
Kamil Januszkiewicz | II LO Białystok | 16 | |
6 |
Maciej Popielarczyk | I LO Łomża | 14 | nagrody III stopnia |
7 |
Michał Jarmoc | II LO Białystok | 12 | |
Mateusz Jasiński | I LO Białystok | |||
Paweł Pieńkowski | I LO Białystok | |||
10 |
Robert Pul | III LO Białystok | 8 | wyróżnienia |
Paweł Turowski | II LO Białystok |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Ksawier Krajewski, Arina Mielnikawa, Filip Rogowski | I Liceum Ogólnokształcące Białystok |
46 |
2 | Kamil Januszkiewicz, Michał Jarmoc, Paweł Turowski | II Liceum Ogólnokształcące Białystok | 36 |
3 | Michał Bazydło, Agnieszka Łapińska, Krzysztof Modzelewski | I Liceum Ogólnokształcące Łomża | 32 |
4 | Mark Hatouka, Mateusz Jasiński, Paweł Pieńkowski | I Liceum Ogólnokształcące Białystok (drugi zespół) | 24 |
5 | Damian Głębocki, Szymon Krajewski, Maciej Popielarczyk | I Liceum Ogólnokształcące Łomża (drugi zespół) | 20 |
Kategoria klas trzecich
Nagroda specjalna za rozwiązanie zadania 4.
Michał Dzierżek | I LO Białystok |
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy
uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Aleksander Mielnikau | I LO Białystok | 20 | nagrody I stopnia |
Sylwia Sapkowska | II LO Białystok | |||
3 |
Kacper Walczuk | I LO Łomża | 13 | nagrody III stopnia |
4 |
Karolina Nieciecka | I LO Łomża | 12 | |
Maciej Sirocki | II LO Białystok | |||
6 |
Michał Dzierżek | I LO Białystok | 11 | |
Marta Smolej | I LO Białystok | |||
8 |
Michał Szydło | I LO Białystok | 10 | |
9 |
Adam Bęcłowicz | I LO Białystok | 7 | wyróżnienia |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Michał Burzyński, Sylwia Sapkowska, Maciej Sirocki | II Liceum Ogólnokształcące Białystok |
38 |
2 |
Michał Dzierżek, Aleksander Mielnikau, Łukasz Rudnik | I Liceum Ogólnokształcące Białystok |
37 |
3 |
Karolina Nieciecka, Kacper Walczuk, Paweł Zakrzewski | I Liceum Ogólnokształcące Łomża |
30 |
4 |
Adam Bęcłowicz, Marta Smolej, Michał Szydło | I Liceum Ogólnokształcące Białystok (drugi zespół) |
28 |