Laureaci 2021
Ze względów sanitarno-formalnych zakończenie nie odbędzie się, nagrody dostarczymy bezpośrednio do sekretariatów szkół.
Kategoria juniorów
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy
uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Aliaksandr Melnikau | I LO w Białymstoku | 24 | nagrody I stopnia |
2 |
Kacper Walczuk | I LO w Łomży | 23 | |
3 |
Jan A. Zimnoch | I LO w Białymstoku | 22 | |
4 |
Tomasz Mioduszewski | II LO w Białystoku | 18 | nagrody III stopnia |
Sylwia Sapkowska | II LO w Białystoku | |||
Maciej Sirocki | II LO w Białystoku | |||
7 |
Michał Szydło | I LO w Białymstoku | 12 | wyróżnienia |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Aliaksandr Melnikau, Michał Szydło, Jan A. Zimnoch | I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku |
58 |
2 |
Tomasz Mioduszewski, Sylwia Sapkowska, Maciej Sirocki | II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku |
54 |
Kategoria klas pierwszych
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy
uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Stanisław A. Pańkowski | II LO Białystok | 24 | nagrody I stopnia |
2 |
Jakub Zych | 23 | ||
3 |
Dominik Śledziewski | I LO Łomża | 17 | nagroda II stopnia |
4 |
Paulina Kulesza | I LO Białystok | 14 | nagrody III stopnia |
Bartosz Rzemek | II LO Białystok | |||
6 |
Alicja Przeździecka | I LO Łomża | 13 | |
7 |
Hubert Susoł | I LO Białystok | 12 | wyróżnienia |
Krzysztof Szałkowski | I LO Łomża | |||
Michał Wilczewski | VI LO Białystok | |||
10 |
Magdalena Chorębiewska | I LO Białystok | 11 |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Stanisław A. Pańkowski, Bartosz Rzemek, Jakub Zych | II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku |
61 |
2 |
Alicja Przeździecka, Krzysztof Szałkowski, Dominik Śledziewski | I Liceum Ogólnokształcące w Łomży |
42 |
3 |
Magdalena Chorębiewska, Paulina Kulesza, Hubert Susoł | I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku |
37 |
Kategoria klas drugich
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy
uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Piotr Marszalik | I LO Białystok | 24 | nagroda I stopnia |
2 |
Artur Sierzputowski | VI LO Białystok | 19 | nagroda II stopnia |
3 |
Michał Wróblewski | I LO Łomża | 17 | nagrody III stopnia |
4 |
Miłosz Tomulewicz | I LO Białystok | 16 | |
5 |
Krzysztof Gólcz | III LO Białystok | 14 | wyróżnienia |
Michał Sadowski | I LO Białystok | |||
Mateusz Szelkowski | VI LO Białystok | |||
8 |
Dominika Boguszewska | I LO Łomża | 12 |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Piotr Marszalik, Miłosz Tomulewicz, Michał Sadowski | I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku |
54 |
2 | Dominika Boguszewska, Piotr Jacak, Damian Wróblewski | I Liceum Ogólnokształcące w Łomży | 35 |
3 | Konrad Dacewicz, Artur Sierzputowski, Mateusz Szelkowski | VI Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku | 33 |
4 | Krzysztof Gólcz, Jakub Kondrat, Krzysztof Piechowski | III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku | 25 |