Zarządzanie i inżynieria produkcji – studia II stopnia

Wydział Inżynierii Zarządzania

dyplomSTUDIA MAGISTERSKIE
1,5-roczne, stacjonarne i niestacjonarne (zaoczne)

kandydaciStudia przeznaczone są dla absolwentów studiów pierwszego stopnia inżynierskich (lub jednolitych magisterskich z tytułem zawodowym inżyniera) z obszaru nauk technicznych posiadających kwalifikacje I stopnia oraz kompetencje niezbędne do kontynuowania kształcenia na studiach drugiego stopnia tego kierunku.
W celu stwierdzenia, czy posiadany dyplom ukończenia studiów uprawnia do podjęcia kształcenia na tym kierunku, należy skontaktować się ze wskazaną osoba na wydziale (pokrewieństwo kierunków).

dokumentSPECJALNOŚĆ:

• INŻYNIER PROCESU

ksiazkiTen kierunek ma charakter interdyscyplinarny, łączy wiedzę ekonomiczną, prawną i organizacyjną aspektów transferu wybranych technologii. Jako absolwent zdobędziesz gruntowne wykształcenie techniczno-ekonomiczne oraz odpowiednie kwalifikacje do pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem projektami, projektowaniem procesów wytwórczych, wdrażaniem nowoczesnych technologii oraz organizowaniem działalności produkcyjnej w różnych typach zakładów.

punktPERSPEKTYWY ZATRUDNIENIA:

• monitorowanie, analiza i prace przygotowawczo-wdrożeniowe nowoczesnych technologii
  • organizowanie działalności produkcyjnej w różnych typach zakładów
  • monitorowanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcyjnym

Zobacz: Plany studiów